Kurumsal

DOĞANER ENDÜSTRİYEL OTOMOTİV ve MAKİNE SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 1978 senesinde İstanbul /Türkiye de kurulmuştur. DOĞANER (After Market) yenileme pazarında binek ve hafif ticari araçlar için FAR SİNYAL KOL GRUPLARI,EL FRENİ GURUPLARI,PANJUR ve ÇERÇEVE GURUPLARI,KİLİT GURUBU,CAM AÇMA KAPAMA GURUPLARI parçaları üretmektedir.


1994 yılında ihracata başlamış olan şirketimiz müşterilerimizin parça taleplerini karşılamak için zamanla ürün yelpazesini geliştirmiş ve bugün 2.000 m2 lik kapalı bir alanda ayda 350.000 adetlik bir üretim kapasitesine ulaşarak 15 den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.


Tecrübeli ve konusunda uzman personel, ileri teknoloji, en yüksek kalitede hammadde kullanılması ve küçük detayların hassas bir şekilde değerlendirilmesi DOĞANER ürünlerini mükemmelliğe taşımaktadır. Bu sebeple DOĞANER, bulundugu yenileme after market pazarında her konuda sürekli lider olma hedefiyle, dinamik, kurumsal kimlik yapısını geliştirerek çalışmalarını dünya otomotiv endüstrisine bağlı olarak ISO TS (9001)kalite yönetim güvencesi standartlarında gerçekleştirmekte ve üretim kapasitesini her geçen yıl arttırmaktadır.


Prensibimiz;
• En iyi kalite
• Zamanında ve istenilen miktarda teslimat
• En iyi rekabetçi fiyatlar
DOĞANER ürünleri, yüksek kalitesinin yanısıra, 15 den fazla ülke piyasalarında güvenilir ve rekabetçi olmasıyla da tanınmış ve tercih edilen bir marka olmuştur.Tüm hakları doganer.com.tr'a aittir, izinsiz kopyalanamaz. Powered by bilnet.com.tr